Włoska kawa

Kawa Lavazza jest jedną z najpopularniejszych kaw. Wiele osób docenia jej smak i aromat, który niezmiennie od końca XIX wieku zachwyca ludzi na całym świecie. Różne gatunki kaw, różna intensywność smaku czy różne aromaty sprawią, że każdy koneser kawy znajdzie coś dla siebie. Wyrazistość w smaku czy subtelne nuty smakowe? Sposób prażenia ziaren czy rodzaj ziaren, nadają konkretnego smaku kawie. Lavazza w swojej ofercie posiada wiele gatunków kaw od mielonych po ziarniste.

Kawa ziarnista Lavazza

Kawa ziarnista posiada wielu wielbicieli, którzy na co dzień delektują się zmielonymi przez siebie ziarnami. Niesamowity smak i aromat roznosi się na cały dom. W składzie kaw ziarnistych wchodzi Arabika i Robusta. 100% arabiki to “Lavazza Qualita Oro”. Ostrzejsza w smaku i bardziej wyrazista to “Lavazza Rossa” i “Lavazza Crema e Aroma”. Lavazza łączy różne gatunki kaw i tworzy z nim mieszanki, co okazało się sukcesem marki.

Niewątpliwa zaleta tego typu kawy to intensywny smak, który nie może równać się z ziarnami zmielonymi. Różna gramatura opakowań kaw Lavazza sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie.

Kawa mielona Lavazza

Wiele osób doceni możliwość szybkiego zaparzenia kawy. Z myślą o osobach, które żyją w pośpiechu i lubią szybkie rozwiązania, marka Lavazza również posiada w swojej ofercie bogaty asortyment kaw mielonych. Prostsza w przygotowaniu i gotowa do spożycia od razu po otwarciu i jej zaparzeniu. Jedną z większych zalet kawy sypanej jest jej cena, która w porównaniu z ceną kawy ziarnistej, jest dużo niższa. Duży wybór kaw mielonych sprawia, że każdy znajdzie swój ulubiony smak i aromat.

Niezależnie od tego czy osoba woli kawę ziarnistą czy kawy szybsze w przygotowaniu, jak kawy mielone, marka Lavazza oferuje szeroki wybór tych napojów. Wiele lat na rynku, niesamowita dbałość o swoje produkty oraz niezmienne receptury od 1884 roku to wszystko sprawiło, że marka Lavazza stała się najpopularniejszym włoską kawą na świecie. Wyjątkowe kompozycje kaw to gwarancja bogatego i wyrazistego smaku.